10.9.2012

פורסם על-ידי ב 15 בפברואר 2013 ב תגובות - קורס כף יד | 0 תגובות

 

תגובות אחרונות שפורסמו בדף הפייסבוק שלי מתלמידות קורס כירולוגיה ב כפר סבא
אהבתי
 · השיבי · 1 · ‏9 דצמבר 2015‏ ב-‏10:18‏

זהר מאירה שושני אין עלייך Tamar Zohar Shir.הלימודים שלך מעשירים אותי ואת יתר חברותיי בשיעורים בימי ראשון למעשירים ,מלמדים ,מסקרנים .

את יודעת להיות מורת דרך בכל תחומי הרוחניות. את יודעת להעביר חומר בדרך מעניינת ומרתקת וקלה. לא כל אחת ואחד יש לו את הידע ללמד ולך יש!…חג שמח ומואר

לא אהבתי · השיבי · 2 · ‏9 דצמבר 2015‏ ב-‏12:35‏

Haya Sanderovitz המורה המופלאה הזאת Tamar Zohar Shirהיא המורה שלי ואני מודה על כך כל יום מחדש. מאגר בלתי נידלה של ידע, רגישות, חוכמה, חוש הומור נפלא ודיוק!!! אל תפספסו

 

תמר שלום!

בהמשך לשיחתנו, אני מבקשת להעלות על הכתב דברים שאמרתי לך בעל-פה:

אני מאד, מאד מרוצה, שמחה ומאושרת על הכלים שרכשתי ממך בלימודי הכירולוגיה והנומרולוגיה. הידע והמומחיות שלך בתחומים אלה הם ברמה הגבוהה ביותר שיכולתי לצפות לה. כמו גם הדרך שבה לימדת והמחשת את דבריך.הכנסת אותי לעולם קסום של הבנת נפש האדם דרך כפות ידיו והמספרים השולטים בחייו. ראשית, למדתי על עצמי דברים שלא שיערתי שקיימים בי. ל…מדתי על הכוחות שמניעים אותי ועל מהות יחסי עם בני משפחתי הקרובים. וכן, למדתי להבין ולקבל בהבנה ובאורך רוח את הדרך שבה פוסעים ילדי.דרך הכירולוגיה והנומרולוגיה למדתי על הפוטנציאל הגלום בי ועל דברים שאני עוד יכולה לעשות, ולהיות שלמה יותר בחיי.

 

כיום, אני עוסקת באבחון, ייעוץ והכוונה מקצועית, זוגית ועסקית, על פי הכירולוגיה והנומרולוגיה ואני נהנית מכל רגע. התחושה שיש בידי כלים לייעץ ולסייע לאחרים, ממלאת אותי סיפוק וגאווה.

בהערכה רבה

רחל כפרי

10.9.2012