נומרולוגיה – מספר הגורל – יעוד

פורסם על-ידי ב 30 בינואר 2013 ב נומרולוגיה | 0 תגובות

מספר הגורל- יעוד/ תמר זוהר שיר

מספר הגורל בתורת נומרולוגיה עונה לנו על השאלה מהי מהות ההתמודדות של האדם בחיים, וכיצד עליו לכוונן את חייו על מנת לממש את בחירת ייעוד נשמתו בחיים אלה. תדר מספר הגורל מלווה את האדם למשך כל חייו. פירוש הדבר הוא, שכל מה שיעשה יעבור דרך הפריזמה של מספר הגורל.

חישוב מספר הגורל מספר הגורל מתקבל תוך חיבור מספרי היום, החודש והשנה למספר חד-ספרתי לדוגמא- 28.10.1940

 7 = 2+5 = 25 = 2+8+1+0+1+9+4+0 אנו מצמצמים את מספרי תאריך הלידה למספר חד-ספרתי. מספר הגורל שהתקבל כאן הוא 7 . במהותו 7 הנו תדר רוחני מאוד ומיוחסות לו איכויות של התחברות לעולמות עליונים תוך התבוננות פנימית וחקר אמת הבריאה והתחברות לכוח הנשמתי בתוכנו. יש בתדר זה גם את כוח הדמיון והיצירה המאפשרים חיבור לאומנויות השונות וגם יכולות של אמפאטיה וחמלה הטובות בכל סוגי הטיפול. תדר זה ילווה את דרך חייו של אדם שנולד בתאריך זה (או כל תאריך אחר שבסכום ספרותיו מתקבל המספר 7) ומן הראוי שאדם זה ינתב את חייו לאורו.

אנו משתמשים בנומרולוגיה הקרמאטית דרך חישוב נוספת החושפת סיפורים מגלגולים קודמים שהנשמה מביאה איתה לגלגול חיים זה על מנת להתמודד ולהתעמת עם נושאים לא פתורים מחיים קודמים. דרך החישוב הזו יוצרת חיבור של היום (בחד סיפרתי) והחודש (בחד ספרתי) עם הדו- ספרתי של השנה.

כך, בתאריך שראינו למעלה נחשב: 28=10=1 10=1 1940= 14 (ואותו לא מצמצמים) מכאן: 1+1+14= 16 /7 מכאן מספר הגורל 7 , שעובר את המסע שלו מה- 16 דרך ה-1 וה- 6 וחוזר את ה- 7. כך נראה שאדם הנולד לתדר 16 נושא בתוכו זיכרון נשמתי מגלגולים קודמים של בעיות בתקשורת, בקשרים האישיים וגם ביכולת להתחבר ל"אני". יש כאן פדנטיות וחוסר הגמישות שבעקבותיהן חוה נטישות ואכזבות. הבחירה שלא להתחבר רגשית בגלל הכאב, יצרה בידוד ואיבוד קשר למציאות . השעורים שעל אדם זה לעבור בחייו קשורים בנפילות הקורות לכאורה שלא באשמתו אבל עבורו. עליו להבין שחוויית ההתמוטטות קוראת בגלל נוקשות ושאיפה לשלמות. הנפילה היא הרס של גאווה המגיעה מבנייה אגואיסטית ולא נכונה של מערכות החיים. עליו לראות שינויים כצמיחה ולא נפילה מאחר ודווקא ממקום ההרס יכול לצמוח משהו נפלא. ברגע שייקח אחריות, יפסיק להיות במקום הנעלב ויבין שהוא הגורם לכל מה שקורה ולא "יד הגורל" המתעתעת…. עליו להקדיש זמן לעזרה לאנשים אחרים בצורה אוהבת ולא אנוכית, רק כשימאס לו לרחם על עצמו ייצור באמת ויתחיל לייצר את המציאות הנכונה לו ביעוד הנשמתי. מכאן ראינו שהמספר החד-ספרתי הוא היעוד האישי של הנשמה והוא הוויברציה האנרגטית שדרכה אנו פועלים ברמה של כלל החיים. עלינו להכיר את התדר על מנת שנתאם את חיינו על פי המשתמע ממנו בהתאמה לכישרונות והיכולות זהוא משקף לנו. הדבר יעיל ביותר בבחירת דרך מקצועית להגשמה עצמית. המספר הדו-ספרתי על היבטיו הקרמאטיים – מעשיר מאוד את האינפורמציה ונותן לנו כלים להתמודד עם המעצורים והעיכובים להגשמת היעוד, שחבויים בתת המודע בזיכרון הנשמתי. …

בקצרה מהות המספרים 1-9iamage

1 – החלוץ ,היוזם, היוצר, המנהיג, האינדיבידואליסט, הכריזמאטי

2 הפסיבי, הקולט, הרגיש, הבעל דמיון, אמפאטי, השקט, המופנם

3 הילד, היצירתי, אוהב הטבע, הזורם, המסתגל, המתפזר

4 הבנאי, השיטתי , העקבי, היציב, המעשי, אוהב השגרה והמסורת

5 התקשורתי, המנטאלי, האנליטי, הבקורתי, הרטורי, הדרמאטי, אוהב השינויים

6 המשפחתי, ההרמוני השואף לאיזון, לאיחוד, לסימטריה וקואורדינציה.

7 הרוחני, המתבונן, החוקר, בעל חלומות ודמיון יוצר, חמלתי, אמפאתי

8 המורה, השופט, הבוחן, השואף לכוח ומעמד חברתי, לאיזון בין חומר לרוח

9 הלוחם האוניברסלי, יוצר המהפכות והטרנספורמציות בתוכו ובעולם, המיסטי רוחני, בעל עוצמות רגשיות גבוהות וכאריזמה