דונלד טראמפ- חשוף בכף ידו

פורסם על-ידי ב 14 בינואר 2017 ב מאמרים | 0 תגובות

דונאלד טראמפ

עוד מספר ימים הוא ייכנס לתפקיד המשפיע ביותר בעולם- נשיא ארצות הברית.

רבות נאמר עליו… התקשינו להאמין למראה עינינו במהלך הקמפיין המכוער שלו לנשיאות. בואי נתבונן בכפות ידיו. היכן נראות אותן תכונות חריגות שהקפיצו פיוזים רבים … ובצדק.

לחץ/י להגדלהשקופית1

כף היד של דונלד טראמפ  מרובעת  (ריבוע נדיר כמעט שלם) והאצבעות קצרות ביחס אליה. היד מלאה, הגבעות תפוחות והאצבעות עבות:

מדובר באדם בעל מאגרים פיסיים, רגשיים ומנטליים המפיקים כוח ועוצמה פנימית. אך הוא נוטה  לפרש ולהבין את המציאות דרך פריזמה אישית, כשנקודת המוצא שלו היא:"מה אני מרגיש". הוא מזדהה עם כוח, שליטה והשפעה. זה הוא מקור הכוח המניע את הפעולה שלו בעולם.

הוא דעתן בעל צורך לנהל, להוביל, לתת את הטון ולהכתיב לאחרים מה לעשות. יש לו ביטחון ביכולת להגשים מטרות, והוא עושה זאת עם רגישות מוגבלת לסביבה (עור גב יד עבה וגס); קושי להבחין בדקויות אצל הסובבים; ניפוי כל מה שלא מוצאים בו עניין.

יש לו יכולת תקשורתית גבוהה (הזרת הארוכה שלו) אך כושר הביטוי יכול להפוך לפטפטנות וללהג.  בזמן מצוקה הוא עלול לאבד את היושרה בחייו המקצועיים והאישיים כאחד, ולסובב אנשים "על האצבע הקטנה" שלהם…. ראו הוזהרתם כל מי שחושב שהוא יהיה רק טוב לישראל…

האגודל הגמיש שלו, בעל המבנה הקשתי מיטיב איתו ומדגיש יכולת להיות רבגוני, להסתגל  למצבים חדשים בהתאם לצורך ולנסיבות ומאפשר להשיג מטרות, תוך שמירה על נאמנות והתמדה.  הבעיה היא במותן המודגשת בפרק התחתון של האגודל, המעידה  שחיקה בהיגיון ובמשמעת השכלית, ועל נטייה לפעול מתוך אימפולסיביות בקבלת החלטות , ולהגיב בכעס ובקוצר רוח כשהעניינים לא מתנהלים לפי ציפיותיו.

לכך נוסיף את המותן בפרק האמצעי באצבע המורה (יופיטר) המראה שלמרות הכמיהה שלו  להשתייך חברתית , הוא חי בתחושת זרות ותלישות. מתוך כך נמשך לבדוק את גבולות העצמי תוך נטייה לפרובוקציות שעלול לעורר נגדו אופוזיציה.

טיפ למורכבות המערך הנפשי שמניע אותו נראה במבנה הזרת (מרקורי). אתייחס כאן רק להיותה מרוחקת משאר האצבעות  ומעידה אצלו על תחושת קיפוח ותסכול שחווה כילד שונה מבני גילו או מאחים למשפחה ונראה להם "עוף מוזר".  תחושת השונות  הזו הופכת אצלו לתחושת ייחודיות אותה הוא מבטא במרדנות והתרסה. מבנה זה מעיד גם על תקשורת מינית  חריגה….  

שקופית2

רוצים ללמוד עוד? מבקשים להכיר עצמכם טוב יותר?

התקשרו  0544230516 או צרו קשר   ויישלח אליכם המידע המלא על האבחון או  הקורס הקרוב לביתכם.

 

לחץ/י להגדלה