כירולוגיה – תורת כף היד

 

IMG_2901smallIMG_A2897a

 

 על השיטה 

פסיכו- כירולוגיה הוליסטית  הנה שיטה לאבחון אישיות, מצב נפשי-בריאותי ואיזון אנרגטי שפותחה על ידי  על בסיס ארבע  שיטות אבחון: כירולוגיה,שפת גוף ופנים  אסטרולוגיה ונומרולוגיה, לשיטה כוללת אחת- The Nexus Code.   

הגישה ההוליסטית מאבחנת את  הקוד האישי האצור ב- D.N.A.  הרוחני של כל אדם ורואה את האדם כיחידה שלמה המתפקדת ברמות שונות במקביל: הרמה הפיסית, הנפשית-פסיכולוגית והאנרגטית, כשהאבחון לוקח בחשבון את ההשפעות בכל המישורים וההיבטים.

פסיכו-כירולוגיה -  תורת כף היד של המאה ה-21,  משמשת כשיטת אבחון המבנה  הנפשי והבריאותי של האדם, משקפת את המהות הפנימית ומגלה את הנטיות והכישרונות הטבעיים  שלו, כמו גם את המעצורים והתסכולים המעכבים מימוש פוטנציאל.  

הכרת הקשרים בין הגוף לנפש, מהווה כלי עבודה אבחוני עדכני ברמה מקצועית, מדויקת ומעמיקה. ניתוח האישיות דרך כף היד נועד –אם כן- להכוונה מקצועית, פיתוח מודעות אישית והעצמת הפוטנציאל  למימוש עצמי.

המידע מתבסס על  -עיבוד ועדכון חומרים מהכירולוגיה הקלאסית לאבחון אישיות ומחקרים על מצב בריאות  האדם המשתקף בכף היד והקווים, ותובנות מרתקות של "הכירולוגיה  הפסיכו-דיאגנוסטית"' (שיטת הולצמן ), החודרות לעומק הנפש של האדם, וטביעת האצבעות מבית מדרשו של ריצארד אונגר המאפשרת להכיר את הפסיכולוגיה של הנשמה ברמת דיוק מהפנטת. כל אלה משולבים וארוגים ב ניסיון רב-השנים  שלי.

מאחר ואנו מצויים בתקופה המעודדת ביטוי אישי מחד, והקושרת את עוצמות הנפש והבריאות עם תחושת סיפוק ומימוש העצמי, מאידך- הצורך לממש ולהתחבר אל האמת הפנימית תופש מקום נכבד בסדר העדיפויות האישי.

שפת הגוף  הנה  תקשורת בלתי מילולית בה משמש הגוף עצמו כשדר. שדרים אלה מבטאים בצורה ישירה אנרגיה רגשית,  דינאמית ומשתנה, הבאה לידי ביטוי במגענו  עם הסביבה וביחסנו אל הזולת ואל עצמנו. זוהי השתקפות ייחודית לתהליכים פנימיים דרך  תנועות  ומחוות הגוף, הבעות פנים, צורת הליכה, ישיבה, אופן דיבור וכד'.  התבוננות במבנה הגוף מאפשרת ללמוד אפיונים עיקריים במבנה האישיות והפוטנציאל  האישי, כמו גם הבנת מקור הליקויים ודרכים לתיקונם. 

חכמת הפנים משלבת ידע עתיק מתורות עתיקות כמו  השיינג מיין הסינית וחכמת הקבלה  עם הבנת המערך האנרגטי כמכלול.  חקר מבנה הפנים (וכל חלק הפנים הנפרד) מאפשר קבלת מידע  על אופי ומבנה אישיות ואף מצב בריאותי, ובכך מהווה עזר במקצועות הדורשים מגע אישי  וטיפול.

שפת הפנים והגוף נלמדים בנפרד כסדנת העשרה למעוניינים עם סיום הקורס השלם        

 

 

מבקשת לשתף אתכם בסרטון שהעליתי ליוטיוב ובו אני מנחה שיעור על קו הגורל בקורס פסיכו-כירולוגיה הוליסטית:קן הגורל בכף היד- קארמה? דרך חיים? הזדמנות לשינוי?עולם מופלא ומרתק מגולם ב תורת כף היד, שעברה גלגולים ומהפכים משיטת ניבוי עתידות לשיטת אבחון אישיות פסיכולוגי – בריאותי. מוזמנים לצפות, לעשות לייקים… ו… לבוא ללמוד!

 

לקריאת המאמר "קריאת כף יד – נקודת מבט הוליסטית על מודעות"המלא

3. קריאת כף יד – כירולוגיה הוליסטית – תורת כף היד בשילוב שפת הגוף וחכמת הפנים בהביטך במראה נדמה לך כי את מכיר את הדמות הנשקפת. מוכרים לך התווים והסימנים ואפילו פיתחת יחס אישי לכל אחד מהם. אולם הידעת כי האופן שבו מתועלת חשיבתך בא לידי ביטוי במבנה האוזן כמו גם במבנה השיער ואיכותו וכווון זרימת קו האנרגיה המנטלית בכף היד?….

לקריאת המאמר "קריאת כף יד – כירולוגיה הוליסטית"המלא

4. קריאת כף יד – הבריאות בכף היד בספרו Causa De Coelo Et Mundi אומר אריסטו: " היד הנה איבר האברים, הגורם הפעיל של הכוחות הסבילים". כמוהו גם היפוקרטס- אבי הרפואה, פרצלסיוס- אבי תורת הריפוי וד"ר צארלס בל- אבי הנוירולוגיה המודרנית – למדו את היד האנושית כאמצעי עזר לאבחון כף יד….

לקריאת המאמר "קריאת כף יד – הבריאות בכף היד"המלא

5. קריאת כף יד- ציפורנים ומבנה אישיות בנוסף לעובדה שדרך מבנה וטקסטורת הציפורן ניתן לאבחן סימנים ראשונים למחלות מערכתיות, העלולות לסכן בריאות ואף לגרום למוות, משקפת צורת הציפורן- למאבחן דרך קריאת כף יד קוים לאישיותו של האדם….

לקריאת המאמר "קריאת כף יד – ציפורנים ומבנה אישיות" המלא

6. קריאת בכף יד – המוח שבכף היד (פורסם בתאריך 4/10/06 באתר YNET) "הקווים ביד שייכים לאותו ענף בכירולוגיה (תורת כף היד) הקרוי כירומנטיקה. ענף זה מהווה כ- 30% מקריאת כף יד כולה, לעומת הכירונומיה – המלמדת על מבנה ומתאר היד, רכות-קשיות, גמישות-נוקשות, המהווה 70% מהקריאה. הקווים בכף היד מתארים מסלולים במוח בהן עוברת האינפורמציה מנקודה לנקודה. הופעתם בכף ידנו, מסלולם, איכותם וצבעם, נותנים רמזים חשובים למצבנו הרגשי, ערנותנו השכלית וחוסננו הפיסי. הבה נבהיר כיצד מקושרים הקווים למוח ולכן כיצד הם מקושרים לתהליכים נפשיים המתרחשים בתוכנו במהלך החיים…"

לקריאת המאמר " קריאת כף יד – המוח שבכף היד" המלא באתר ynet

שם (חובה)

דואר אלקטרוני (חובה)

נושא

תוכן ההודעה