נומרולוגיה

 

 

אודות תמר זוהר שיר 

 

 מהי נומרולוגיה קרמאטית

 

 

בכל תאריך ושם אצורים, בנוסף לפוטנציאל וליכולות שהבאנו לעולם, גם זיכרונות  ומטענים מצטברים מגלגולים קודמים –ואלו ה"שעורים" שבאנו ללמוד ולתקן בחיים אלו. הביטוי של הזיכרונות הללו משתקף במספרים הדו –ספרתיים הנראים במספר היעוד או הגורל שלנו, במספרי היום ובסיכום הגימטרי של השם הפרטי.

לפני שננסה להבין את המשמעויות  של  נומרולוגיה קרמטית הנגלות לנו דרכם עלינו להבין מספר מושגי יסוד הקשורים בהיבט הקרמאטי של החיים שלנו.

 
אם כך, מהי קארמה?
קארמה היא שחזור ומיצוק תבניות תגובה והתנהגות לחוויות מוכרות ממעברי חיים אחרים.
חוק הקארמה קשור לחוק טבע – "חוק הסיבה והמסובב",  הקובע שלכל התרחשות ביקום קיימת סיבה מקדימה- נראית או לא, המפעילה אותו.  תפישת חוק הקארמה עומדת בבסיס הפילוסופיה ההודית ומהווה את הכוח היצירתי בבודהיזם הטיבטי. זהו הכוח ההופך את חיינו לבעלי משמעות ומותיר את האחריות לחיים שלנו בידנו, שכן, בפעולות ובמעשים שלנו בחיים קודמים יצרנו את אופי ההתנסות והחוויות אותן נעבור היום. מכאן גם נבין כי מכלול המעשים והכוונות שלנו כיום יוצרים אפקט ותהודה לחיינו העתידיים. חשוב להוסיף כי הכוח המניע לפוטנציאל היצירה שלנו חבוי בהשפעות תת-מודעות כשאריות מחיים קודמים. אלו הן    , vasanas  עפ"י התפישה הבודהיסטית.   אלו יכולים להיות מקדמי צמיחה אם הם קשורים לפעולות אמיצות או רוח חלוצית ויוזמת בעבר, או מגבילי צמיחה אם הם קשורים בתחושות פחד או כעס מפעולות בלתי ממומשות בעבר. ראוי לזכור, אנו באים לכדור ארץ זה על מנת ללמוד ולהתפתח. אנו שואפים לסיים נושאים לא פתורים מגלגולים קודמים על מנת לאפשר לנשמה לסיים את מחזור החיים שלה ולעבור למחזור חדש כשהיא נקייה ממטענים רגשיים לא פתורים.
 
 P2260218smal

נומרולוגיה קרמאטית עורכת מפה נומרולוגית של תאריך הלידה ושמו הפרטי של האדם  כדי להביא לידי מודעות את הבחירה הנשמתית של האדם ואת השעורים שבחר להביא לגלגול חיים זה .     ככל שנקדים לחיות את הווייתנו הנוכחית, ככל שנאפשר לעצמנו לוותר על תפישות וצורך להיות צודקים , לוותר על המלחמות – מלחמות השווא – ונסכים "להיות בהוויה" being- נחייה חיים של חופש. הביטוי של הזיכרונות הללו משתקף במספרים הדו –ספרתיים  - מספר הגורל שלנו, מספרי היום וסיכום גימאטרי של השם הפרטי:

 אנו באים מעולם של אחדות לעולם עם חווית היפרדות, הנוצרת בלידה עצמה ואיתה גם נוצרים הצורך והכמיהה לחבר, להתאחד מחדש עם הווית האחדות.  בנומרולוגיה קרמאטית הדו- ספרתיים  עובדים  על עולם הפרוד- 17 הנו  8 המופרד  ל- 1   7 .    כאן המסע אל ה- 8  ממזג את הדו-ספרתי לתדר החד-ספרתי יהיה דרך 1 -האנדיבדואל, המבטע עצמו בעולמות הרוח והיצירה של ה-7… תדרים אלו הנם מטענים מצטברים מגלגולים קודמים -השעורים שבאנו ללמוד ולתקן בחיים אלו.

קארמה שמופיעה במספר הגורל/יעוד היא קארמה שנפגוש בכל שלב התפתחותי,  לאורך  החיים, ולא בהכרח דרך קושי… בכל פעם נקבל תובנות חדשות ברמות שונות בהתאם לרמת ההתפתחות שלנו. היעוד הוא לשבור את הקארמה במהלך החיים בחוויה של זיכוך תבניות מקובעות תוך התנסות ולמידה. הגשמה עצמית בידיים שלך!
 
בקארמה שמופיעה במספר יום הלידה החיים מפגישים לנו חלונות הזדמנות לפתרונות  הדפוסים המעכבים התפתחות, מאחר והיום הוא החייל, המתנה שנותנת לנו כוח להתמודד עם המשימות הנשמתיות המוטלות עלינו. היא תורגש בעיקר במחזור הפרודוקטיבי של חיינו בין הגילאים 27-56.
 
קארמה שמופיעה במספר הדו -ספרתי בגימטרייה של השם (הפרטי), מלמדת אותנו מהו התדר  שפגם בכלי וממקדת אותנו   בדרכי התיקון שלו- כיצד לנקות ולזכך את הכלי שקבלנו על מנת לממש את היעוד שלנו בחיים. לאחר שהעבודה הרוחנית נעשית הופך הכלי למתנה המסייעת לנו בדרך להגשמה אישית ונשמתית.
 

 לימודי נומרולוגיה קרמאטית- לימודי תעודה-  מסמיכים ליעוץ נומרולוגי מקצועי.

היי , news-flash  … שנת 2011

 
בעולם המספרים של השנה
בשנה הנוכחית ישנם מספר רב של תאריכים "מיוחדים", למשל
1/1/11
11/1/11
1/11/11
11/11/11
אבל יש עוד דבר מיוחד בשנה זו
אם תקחו את 2 הספרות האחרונות בשנת הלידה שלכם
ותוסיפו לזה את גילכם כפי שיהיה ביום ההולדת שתחגגו השנה
…… תקבלו …
….את הסכום
111
מעניין, לא?
 
 
 
  
 באהבה ואור, תמר זוהר שיר
      

שם (חובה)

דואר אלקטרוני (חובה)

נושא

תוכן ההודעה