ספר הידע – היקום והנפש בכף היד

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

'היקום והנפש בכף היד – כירולוגיה הוליסטית.' יצא מבית היוצר שלי בפברואר השנה (2019).

זהו ספר-ידע  הראשון מסוגו בשפה העברית בנושא כירולוגיה (תורת כף היד), שחובק ידע בן 3,000 שנים ו־30 שנות מחקר וניסיון מקצועי.

חדשנותו  של הספר היא בגישה ההוליסטית החושפת את סוד הקשר בין טיבם ואיכותם של כוכבי הלכת, על סמך ממצאים אסטרונומיים עדכניים, לבין מבנה האישיות ונפש האדם, כפי שמבוארים בתורת כף היד הקלאסית והמודרנית. הקורא יוצא איתי למסע המרתק אל מפת כף היד שלו, כפי שמופתה בתבנית השמיים המוכרת לקדמונים, דרך התוודעות לאלים במיתולוגיה הרומית/יוונית  ששמות הכוכבים קרויים על שמם, ולתורת הכוכבים המנתחת אישיות וקובעת עיתויים. אבל אנחנו לא נשארים בשמיים… אנו נוחתים על קרקע יציבה של הנחיות לקורא לאבחון כפות ידיו: זהו פן נוסף המייחד את הספר מספרים אחרים בתחום.

הספר מונגש בצורה ברורה, מלווה את המיפוי והניתוח הפרטני של כל חלק בכף היד,  במכלול צילומים צבעוניים ואיורים ההופכים את העיון בספר לקל וכייפי גם למי שאינו מצוי בתחום.

הספר פונה גם לקהל המטפלים/המורים/המאמנים שמקבלים דרך ספר הידע הזה כלי אבחון טיפולי, המעשיר את ארגז הכלים הטיפולי שלהם.  הוא מהווה עבורם עוגן של ידע עצום , ספר ליווי והדרכה מקצועי לאבחון אישיות דרך כף היד.

 

הספר ניתן לרכישה בחנויות סטימצקי ובלינק  https://tamarzoharshir.ravpage.co.il/book-s1

 

 

ליצירת קשר  באהבה – תמר זוהר שיר

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

  

 

מצגת תמונה5

 

 

 

 

 

 

שם (חובה)

דואר אלקטרוני (חובה)

נושא

תוכן ההודעה