מאמרים

 

היקום והנפש בכף היד- כירולוגיה הוליסטית- מכירה טרום השקה

פורסם על-ידי ב 2 ביוני 2018 ב היקום והנפש בכף היד- כירולוגיה הוליסטית ספר הידע של תורת כף היד- חדש!!!, חדשות ועדכונים, פסיכו-כירולוגיה הוליסטית | 0 תגובות

היקום והנפש בכף היד- כירולוגיה הוליסטית-  מכירה טרום השקה

 

פרופיל וספר

 

חברים ותומכים יקרים,

 

 

 

 

 

אני גאה ומאושרת להציג לפניכם ספר ידע ראשון מסוגו בשפה העברית בנושא כירולוגיה (תורת כף היד), שחובק ידע בן 3000 שנים ושלושים שנות ניסיון מקצועי. הספר, שמלא

בתמונות ואיורים בכל נושא, מקיף תובנות מתחום הכירולוגיה הקלאסית ושל העידן החדש, שחודרת למעמקי הנפש ורזי הבריאה שצפונים בכף היד.

אני מזמינה אתכם

 לקחת חלק ביצירת הפרויקט החשוב הזה, לתמוך בהפצת התובנות והידע האישי שמחבר כל אדם לעצמו, ולאפשר לקורא להכיל ולהבין טוב יותר את עצמו ואת היקרים לו בסביבתו הקרובה 

היקום והנפש בכף היד – כירולוגיה הוליסטית

בשבילי, הספר הזה הוא אבן דרך משמעותית בחזון שלי לחלוק עם העולם את הידע העתיק-המתחדש הזה, לעורר את המודעות למציאת הייעוד האישי, דרך חשיפת הסודות הצפונים אצלנו כל כך קרוב – בכפות הידיים. הקריאה והעיון בספר יהפכו עבורכם לכלי יישומי לפיתוח מודעות אישית והתפתחות, ויחשפו את עוצמת כוח העשייה והחיבור הפנימי לכל מי שמבקשים למקסם יכולות וכישורים מחוללי צמיחה.

אני יודעת זאת. 
הידע הזה שינה את חיי, ואני סמוכה ובטוחה שהוא יכול לחולל שינוי גם בחייכם שלכם.

 

ספר1

 למטפלים, מאבחנים ומתלמדים שמבקשים לעסוק בתחום,

ולאלה שכבר עוסקים בו, הספר, על תכניו, הוא כלי עבודה אבחוני שמעשיר את ארגז הכלים והידע,

 מעצים ומחדד את יכולות האבחון והטיפול שלכם

 

כנסו ללינק הזה שיכוון אתכם למכירת הספר טרום ההשקה

https://tamarzoharshir.ravpage.co.il/book

 

שפת הפנים והגוף

פורסם על-ידי ב 27 בפברואר 2017 ב שפת הגוף והפנים | 0 תגובות

שפת הפנים והגוף

 

אודות תמר זוהר שיר

השתקפות המערך הרגשי במבנה הפנים והגוף ובמצבים דינמיים משתנים 

 אבחון אישיות ונטיות מולדות ונרכשות ; התבוננות ככלי אבחון והתפתחות

 
  סדנא חווייתית בת 8 מפגשים בני 4 שעות   כ"א 

 

דונלד טראמפ- חשוף בכף ידו

פורסם על-ידי ב 14 בינואר 2017 ב מאמרים | 0 תגובות

דונלד טראמפ- חשוף בכף ידו

דונאלד טראמפ

עוד מספר ימים הוא ייכנס לתפקיד המשפיע ביותר בעולם- נשיא ארצות הברית.

רבות נאמר עליו… התקשינו להאמין למראה עינינו במהלך הקמפיין המכוער שלו לנשיאות. בואי נתבונן בכפות ידיו. היכן נראות אותן תכונות חריגות שהקפיצו פיוזים רבים … ובצדק.

לחץ/י להגדלהשקופית1

כף היד של דונלד טראמפ  מרובעת  (ריבוע נדיר כמעט שלם) והאצבעות קצרות ביחס אליה. היד מלאה, הגבעות תפוחות והאצבעות עבות:

מדובר באדם בעל מאגרים פיסיים, רגשיים ומנטליים המפיקים כוח ועוצמה פנימית. אך הוא נוטה  לפרש ולהבין את המציאות דרך פריזמה אישית, כשנקודת המוצא שלו היא:"מה אני מרגיש". הוא מזדהה עם כוח, שליטה והשפעה. זה הוא מקור הכוח המניע את הפעולה שלו בעולם.

הוא דעתן בעל צורך לנהל, להוביל, לתת את הטון ולהכתיב לאחרים מה לעשות. יש לו ביטחון ביכולת להגשים מטרות, והוא עושה זאת עם רגישות מוגבלת לסביבה (עור גב יד עבה וגס); קושי להבחין בדקויות אצל הסובבים; ניפוי כל מה שלא מוצאים בו עניין.

יש לו יכולת תקשורתית גבוהה (הזרת הארוכה שלו) אך כושר הביטוי יכול להפוך לפטפטנות וללהג.  בזמן מצוקה הוא עלול לאבד את היושרה בחייו המקצועיים והאישיים כאחד, ולסובב אנשים "על האצבע הקטנה" שלהם…. ראו הוזהרתם כל מי שחושב שהוא יהיה רק טוב לישראל…

האגודל הגמיש שלו, בעל המבנה הקשתי מיטיב איתו ומדגיש יכולת להיות רבגוני, להסתגל  למצבים חדשים בהתאם לצורך ולנסיבות ומאפשר להשיג מטרות, תוך שמירה על נאמנות והתמדה.  הבעיה היא במותן המודגשת בפרק התחתון של האגודל, המעידה  שחיקה בהיגיון ובמשמעת השכלית, ועל נטייה לפעול מתוך אימפולסיביות בקבלת החלטות , ולהגיב בכעס ובקוצר רוח כשהעניינים לא מתנהלים לפי ציפיותיו.

לכך נוסיף את המותן בפרק האמצעי באצבע המורה (יופיטר) המראה שלמרות הכמיהה שלו  להשתייך חברתית , הוא חי בתחושת זרות ותלישות. מתוך כך נמשך לבדוק את גבולות העצמי תוך נטייה לפרובוקציות שעלול לעורר נגדו אופוזיציה.

טיפ למורכבות המערך הנפשי שמניע אותו נראה במבנה הזרת (מרקורי). אתייחס כאן רק להיותה מרוחקת משאר האצבעות  ומעידה אצלו על תחושת קיפוח ותסכול שחווה כילד שונה מבני גילו או מאחים למשפחה ונראה להם "עוף מוזר".  תחושת השונות  הזו הופכת אצלו לתחושת ייחודיות אותה הוא מבטא במרדנות והתרסה. מבנה זה מעיד גם על תקשורת מינית  חריגה….  

שקופית2

רוצים ללמוד עוד? מבקשים להכיר עצמכם טוב יותר?

התקשרו  0544230516 או צרו קשר   ויישלח אליכם המידע המלא על האבחון או  הקורס הקרוב לביתכם.

 

לחץ/י להגדלה